WEDSTRIJD
18.05.23 | 2e ronde | Dragos Nicolae Madaras | Paul Woerner | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Dragos Nicolae Madaras | Paul Woerner | |
1e Service % | 32/45 (71%) | 27/41 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 12/27 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/41 (61%) | 15/45 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Paul Woerner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Paul Woerner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dragos Nicolae Madaras vs. Paul Woerner - onderlinge wedstrijden
18.05.23 | 2e ronde | Dragos Nicolae Madaras | Paul Woerner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
21.02.17 | 1e ronde | Paul Woerner | Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Tunisia F7 | Clay |
Dragos Nicolae Madaras form & Paul Woerner form
Dragos Nicolae Madaras - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - scratch | wedstrijd detail |
Paul Woerner - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 1e ronde | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |