WEDSTRIJD
12.08.21 | 2e ronde | Dragos Nicolae Madaras | Sebastian Gima | 6-2, 2-6, 7-5 | M15 Curtea | Clay |
STATISTIEKEN
Dragos Nicolae Madaras | Sebastian Gima | |
1e Service % | 45/88 (51%) | 64/95 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/45 (60%) | 39/64 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/43 (53%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/95 (47%) | 38/88 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/183 (52%) | 88/183 (48%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sebastian Gima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Sebastian Gima | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Sebastian Gima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Sebastian Gima | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sebastian Gima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Sebastian Gima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Sebastian Gima | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Sebastian Gima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sebastian Gima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Sebastian Gima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Sebastian Gima | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dragos Nicolae Madaras | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Sebastian Gima | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Sebastian Gima | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dragos Nicolae Madaras | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Sebastian Gima | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dragos Nicolae Madaras vs. Sebastian Gima - onderlinge wedstrijden
07.07.23 | Halve finale | Dragos Nicolae Madaras | Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Brasov | Clay |
14.06.22 | 1e ronde | Sebastian Gima | Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay |
15.02.22 | 1e ronde | Sebastian Gima | Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
12.08.21 | 2e ronde | Dragos Nicolae Madaras | Sebastian Gima | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Curtea | Clay |
26.03.21 | Kwartfinale | Dragos Nicolae Madaras | Sebastian Gima | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Dragos Nicolae Madaras form & Sebastian Gima form
Dragos Nicolae Madaras - laatste wedstrijden
Banja Luka - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
08.07.23 Finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
11.06.23 Finale | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.06.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
26.05.23 Halve finale | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - scratch | wedstrijd detail |
Sebastian Gima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pierre Delage | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Christos Glavas | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Arthur Gea | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Daniele Rapagnetta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |