WEDSTRIJD
03.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Drazen Petrovic | Sven Corbinais | 6-4, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Bosnia and Herzeg.
03.11.02, 21 Jaar
03.11.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
05.12.02, 21 Jaar
05.12.02, 21 Jaar
Drazen Petrovic vs. Sven Corbinais - onderlinge wedstrijden
03.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Drazen Petrovic | Sven Corbinais | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Drazen Petrovic form & Sven Corbinais form
Drazen Petrovic - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Baldisserri | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arkady Svyatov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Maric | 7-611, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 7-5, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 7-63, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Stojanovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladan Tadic | 6-3, 4-3, Vladan Tadic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anatolii Mironov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 3-6, 7-60, 5-10 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Nikola Basic | 7-5, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.05.23 Kwalif. | vs. Nazar Oliynykov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Zubac | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Dubrovnik - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Baldoni | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michele Ribecai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Andrejic | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 6-2, 3-2, Sasa Markovic - scratch | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 6-4, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail |
Sven Corbinais - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. William Grant | 1-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Andic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Luc Fomba | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Sanad Bouhlel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Igor Kudriashov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Mesaglio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gleb Sakharov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Mikail Alimli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mat Epee | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Michael Bassem Sobhy | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Bass | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mat Epee | 6-2, 6-75, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgio Gallizio | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evan Jarzaguet | 5-7, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laelson Rodrigues | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claus Piening | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Sandro Cottino | 2-6, 7-67, 4-10 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Vaksmann | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evan Jarzaguet | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail |