WEDSTRIJD
08.07.21 | 2e ronde | Duarte Vale | Ben Patael | 6-2, 6-4 | M15 Almada | Hard |
STATISTIEKEN
Duarte Vale | Ben Patael | |
1e Service % | 36/52 (69%) | 30/47 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/36 (75%) | 18/30 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/16 (75%) | 11/17 (65%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/47 (38%) | 13/52 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/99 (58%) | 42/99 (42%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ben Patael | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Duarte Vale | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ben Patael | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duarte Vale | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ben Patael | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duarte Vale | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ben Patael | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duarte Vale | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ben Patael | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Duarte Vale | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ben Patael | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Duarte Vale | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ben Patael | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Duarte Vale | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ben Patael | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Duarte Vale | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ben Patael | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duarte Vale | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Duarte Vale vs. Ben Patael - onderlinge wedstrijden
08.07.21 | 2e ronde | Duarte Vale | Ben Patael | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Almada | Hard |
Duarte Vale form & Ben Patael form
Duarte Vale - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Adria Soriano Barrera | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.03.24 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Hady Habib | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Jaime Faria | 6-71, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Nathan Ponwith | 3-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Alexander Donski | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Austin - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Siem Woldeab | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Tyler Stewart | 2-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Ozan Baris | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Fayetteville - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Keshav Chopra | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Learner Tien | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Danil Panarin | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Alexander Razeghi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Justin Schlageter | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucas Renard | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Ben Patael - laatste wedstrijden
M15 Raanana - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Amit Vales | 7-5, 2-6, - Ben Patael - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Joshua Luck | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jonathan Baron | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 1-6, 3-4, - Ben Patael - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Indore - Hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Yunseok Jang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Shivank Bhatnagar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Emilio Gomez | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Federico Gaio | 7-65, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-3, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.08.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Herzlia - Hard | ||||
14.08.22 Finale | vs. Kazuma Kawachi | 7-62, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.22 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 5-7, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.08.22 Kwartfinale | vs. Joshua Paris | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Jordan Hasson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Maceo Simpson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kfar - Hard | ||||
06.08.22 Finale | vs. Sahar Simon | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.22 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.22 Kwartfinale | vs. Jordan Hasson | 6-4, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.08.22 2e ronde | vs. Preston Brown | Preston Brown - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Filipe Grebentsov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
24.07.22 Finale | vs. Rio Noguchi | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail |