WEDSTRIJD
22.06.21 | 1e ronde | Duckhee Lee | Andre Ghem | 6-2, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Duckhee Lee | Andre Ghem | |
1e Service % | 35/55 (64%) | 31/52 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/35 (74%) | 12/31 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/20 (30%) | 9/21 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/52 (60%) | 23/55 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andre Ghem | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Andre Ghem | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Duckhee Lee | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Andre Ghem | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Andre Ghem | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Duckhee Lee | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Andre Ghem | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Duckhee Lee | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Andre Ghem | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Andre Ghem | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Duckhee Lee | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Andre Ghem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Duckhee Lee | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Duckhee Lee vs. Andre Ghem - onderlinge wedstrijden
22.06.21 | 1e ronde | Duckhee Lee | Andre Ghem | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Duckhee Lee form & Andre Ghem form
Duckhee Lee - laatste wedstrijden
M15 Nishi - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hinode - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Yanagawa - Hard | ||||
31.12.23 Finale | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Halve finale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Yinchuan - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Xin Gao | Xin Gao - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Sheng Tang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Evan Zhu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Mattias Southcombe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Andre Ghem - laatste wedstrijden
M25 The - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
23.11.17 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.17 Kwalif. | vs. Fabiano De Paula | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Claudio Kligerman | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde | vs. Taro Daniel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
24.10.17 1e ronde | vs. Bradley Mousley | 6-2, 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
06.10.17 Kwartfinale | vs. Gastao Elias | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.17 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.17 1e ronde | vs. Christian Oliveira | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.09.17 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Alphen Challenger - Clay | ||||
03.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Erik Crepaldi | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Manerbio Challenger - Clay | ||||
19.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. David Vega Hernandez | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Vaclav Safranek | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.17 Kwalif. | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
13.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Dischinger | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
02.08.17 2e ronde | vs. Aldin Setkic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.08.17 1e ronde | vs. Edoardo Eremin | 6-73, 6-2, 1-0, Edoardo Eremin - scratch | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
26.07.17 2e ronde | vs. Pedro Sousa | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.17 1e ronde | vs. Ben Patael | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
16.07.17 Kwalif. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 3-6, 0-4, - Andre Ghem - scratch | wedstrijd detail | |
15.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Karol Drzewiecki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Geneva - Clay | ||||
20.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Puetz | 1-2, - Andre Ghem - scratch | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
13.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Authom | 4-6, 7-5, 6-78 | wedstrijd detail | |
Savannah Challenger - Clay | ||||
02.05.17 1e ronde | vs. Joao Pedro Sorgi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
25.04.17 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
11.04.17 1e ronde | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.17 Kwalif. | vs. Thomas Fabbiano | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
12.01.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yuuya Kibi | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.17 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Souza | 6-2, 5-7, 8-6 | wedstrijd detail |