WEDSTRIJD
02.10.20 | Kwartfinale | Duje Ajdukovic | Jozef Kovalik | 6-2, 6-4 | Split Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Duje Ajdukovic | Jozef Kovalik | |
1e Service % | 36/57 (63%) | 35/51 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/36 (67%) | 18/35 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 8/16 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/51 (49%) | 21/57 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duje Ajdukovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Duje Ajdukovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Duje Ajdukovic | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Duje Ajdukovic | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Duje Ajdukovic vs. Jozef Kovalik - onderlinge wedstrijden
02.10.20 | Kwartfinale | Duje Ajdukovic | Jozef Kovalik | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Split Challenger | Clay |
Duje Ajdukovic form & Jozef Kovalik form
Duje Ajdukovic - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Jozef Kovalik - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 0-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Iliyan Radulov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Travaglia | 5-7, 6-3, 0-3, - Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-5, - Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-74, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Federico Coria | 6-4, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Andrea Pellegrino | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Pedro Cachin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 7-63, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |