WEDSTRIJD
07.05.21 | Kwartfinale | Edan Leshem | Alexander Cozbinov | 6-2, 3-6, 6-3 | M15 Ramat | Hard |
STATISTIEKEN
Edan Leshem | Alexander Cozbinov | |
1e Service % | 47/76 (62%) | 46/80 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/47 (72%) | 33/46 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/29 (48%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/80 (43%) | 28/76 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/156 (53%) | 74/156 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 8 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edan Leshem | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edan Leshem | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Edan Leshem | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Edan Leshem | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Edan Leshem | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edan Leshem | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Edan Leshem | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Edan Leshem | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Edan Leshem | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Edan Leshem | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Edan Leshem | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Edan Leshem | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edan Leshem | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Edan Leshem vs. Alexander Cozbinov - onderlinge wedstrijden
07.05.21 | Kwartfinale | Edan Leshem | Alexander Cozbinov | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Ramat | Hard |
Edan Leshem form & Alexander Cozbinov form
Edan Leshem - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - scratch | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
11.06.23 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
20.03.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
Waco Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
27.01.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Alexander Cozbinov - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Saba George Nanobashvili | 4-6, 1-4, - Alexander Cozbinov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Emilien Demanet | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Axel Garcian | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Omni Kumar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 2-0, Mariano Tammaro - scratch | wedstrijd detail | |
23.12.23 Kwartfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Louis Tessa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Alfredo Perez | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. William Mroz Mroz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Shunsuke Mitsui | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Dostanic | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Mark Lajal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Daniel Khazime | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Ryan Seggerman | 6-711, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Benjamin Loccisano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Alexandros Skorilas | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Seydina Andre | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |