WEDSTRIJD
03.07.20 | 1e ronde | Edan Leshem | Yaron Guberman | 7-62, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Edan Leshem | 0-0 | |
0-0, 30-15 | ||
1-0 | Yaron Guberman | |
0-0 | ||
Edan Leshem | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Yaron Guberman | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Edan Leshem | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Yaron Guberman | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Edan Leshem | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
5-2 | Yaron Guberman | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Edan Leshem | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Yaron Guberman | |
0-0, 0-30 | ||
Edan Leshem | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Yaron Guberman | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edan Leshem | (1) | |
0-0, 1-0, 2-1, 4-2, 6-2 | ||
Edan Leshem | (2) | |
0-0, 1-0, 2-1, 4-2, 6-2 | ||
(4) | Yaron Guberman | |
0-0, 1-0, 2-1, 4-2, 6-2 | ||
Edan Leshem | (6) | |
0-0, 1-0, 2-1, 4-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Edan Leshem | 0-0 | |
0-1 | Yaron Guberman | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-1 | Yaron Guberman | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Edan Leshem | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-1 | Yaron Guberman | |
0-0 | ||
Edan Leshem | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
4-2 | Yaron Guberman | |
0-0 | ||
Edan Leshem | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Yaron Guberman | |
0-0 | ||
Edan Leshem | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
25.11.99, 24 Jaar
25.11.99, 24 Jaar
Edan Leshem vs. Yaron Guberman - onderlinge wedstrijden
03.07.20 | 1e ronde | Edan Leshem | Yaron Guberman | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Edan Leshem form & Yaron Guberman form
Edan Leshem - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - scratch | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
11.06.23 Kwalif. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
20.03.23 1e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | wedstrijd detail | |
Waco Challenger - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
27.01.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Yaron Guberman - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Martin Breysach | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.21 Kwalif. | vs. Matteo De Vincentis | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cox | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Paris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Smilansky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.04.21 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Day | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.21 Kwalif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 6-1, 4-1, Toby Martin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Hajek | 6-4, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Takashi Saito | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Edan Leshem | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sahar Simon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 Kwalif. | vs. Jesse Ross | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kiryat - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Asaf Friedler | 7-66, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Netanya - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Or Ram-Harel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Hands | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
South Africa - Hard | ||||
04.12.18 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |