WEDSTRIJD
29.05.21 | Halve finale | Edoardo Lavagno | Damien Wenger | 6-4, 6-1 | M15 Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Edoardo Lavagno | Damien Wenger | |
1e Service % | 34/55 (62%) | 36/56 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/34 (59%) | 15/36 (42%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/56 (55%) | 21/55 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/111 (59%) | 46/111 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Edoardo Lavagno | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-1 | Damien Wenger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edoardo Lavagno | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Damien Wenger | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Edoardo Lavagno | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Damien Wenger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Edoardo Lavagno | 2-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Edoardo Lavagno vs. Damien Wenger - onderlinge wedstrijden
11.11.21 | 2e ronde | Damien Wenger | Edoardo Lavagno | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Benicarlo | Clay |
29.05.21 | Halve finale | Edoardo Lavagno | Damien Wenger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Shymkent | Clay |
Edoardo Lavagno form & Damien Wenger form
Edoardo Lavagno - laatste wedstrijden
Munich - Clay | ||||
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nerman Fatic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-4, - Edoardo Lavagno - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piero Manola | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-70, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Mariano Navone | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Alexander Weis | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-1, Francisco Comesana - scratch | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 4-6, 7-68 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 3-6, 7-64, Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail |
Damien Wenger - laatste wedstrijden
Barcelona Challenger - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Miguel Damas | 7-5, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 6-4, 3-0, Aziz Ouakaa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Johan Nikles | 6-72, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariano Navone | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 6-74, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Plamen Milushev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Shendrit Deari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |