WEDSTRIJD
25.11.21 | 2e ronde | Edoardo Zanada | Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 7-64 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Edoardo Zanada | Fermin Tenti | |
1e Service % | 50/96 (52%) | 64/85 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/50 (60%) | 34/64 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/46 (41%) | 12/21 (57%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 7/10 (70%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/85 (46%) | 47/96 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/181 (49%) | 93/181 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Edoardo Zanada | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edoardo Zanada | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edoardo Zanada | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Edoardo Zanada | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Edoardo Zanada | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Edoardo Zanada | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Edoardo Zanada | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edoardo Zanada | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edoardo Zanada | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edoardo Zanada | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Edoardo Zanada | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edoardo Zanada | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Edoardo Zanada | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edoardo Zanada | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Fermin Tenti | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Italy
06.11.00, 23 Jaar
06.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Edoardo Zanada vs. Fermin Tenti - onderlinge wedstrijden
25.11.21 | 2e ronde | Edoardo Zanada | Fermin Tenti | 6-3, 1-6, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Edoardo Zanada form & Fermin Tenti form
Edoardo Zanada - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-72, 6-711 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mitric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Samardzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Capacci | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 6-74, 0-2, - Edoardo Zanada - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bretislav Lukas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Campagnola | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 Kwalif. | vs. Enrico Baldisserri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Augenti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Corban Crowther | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Federico Bondioli | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Licitra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Alex Martinez | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Tomislav Podvinski | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Velenje - Clay | ||||
05.07.22 Kwalif. | vs. Jiri Barnat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Xian Yao Zhou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Fermin Tenti - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |