WEDSTRIJD
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Eduardo Cohen | Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 7-5, 11-9 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Izrael
02.07.01, 22 Jaar
02.07.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Eduardo Cohen vs. Vladimir Uzhylovsky - onderlinge wedstrijden
07.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Eduardo Cohen | Vladimir Uzhylovsky | 4-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Eduardo Cohen form & Vladimir Uzhylovsky form
Eduardo Cohen - laatste wedstrijden
M25 Herzlia - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyran Magimay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Herzlia - Hard | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Maceo Simpson | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Omer Yeshaya | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oryan Zohar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kfar - Hard | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Shay Bar Menahem | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Saporta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Levy | 6-1, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
14.06.22 Kwalif. | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ofek Amoyal | 6-1, 4-6, 16-14 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Haviv | 4-6, 7-65, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Corban Crowther | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zury Cohen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Marko Stakusic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Lev Levyatov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ofer Hacohen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amit Shamash | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jurriaan Bol | 7-5, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Constantinos Papavasiliou | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. James Markiewicz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Afula - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Amit Cohen | 4-6, 6-4, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Meitar - Hard | ||||
02.11.21 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 Kwalif. | vs. Sean Kamyshev | 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ofek Shimanov | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Vladimir Uzhylovsky - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail |