WEDSTRIJD
17.03.23 | Kwartfinale | Eduardo Ribeiro | Alex Barrena | 6-1, 2-2, - scratch | M25 Anapoima | Clay |
STATISTIEKEN
Eduardo Ribeiro | Alex Barrena | |
1e Service % | 23/35 (66%) | 18/38 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 13/23 (57%) | 6/18 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/12 (83%) | 10/20 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/38 (58%) | 12/35 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 45/73 (62%) | 28/73 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eduardo Ribeiro | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eduardo Ribeiro | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Eduardo Ribeiro | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Eduardo Ribeiro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Eduardo Ribeiro | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eduardo Ribeiro | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eduardo Ribeiro vs. Alex Barrena - onderlinge wedstrijden
17.03.23 | Kwartfinale | Eduardo Ribeiro | Alex Barrena | 6-1, 2-2, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | M25 Anapoima | Clay |
Eduardo Ribeiro form & Alex Barrena form
Eduardo Ribeiro - laatste wedstrijden
Alex Barrena - laatste wedstrijden
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |