WEDSTRIJD
10.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Eduardo Ribeiro | Ignacio Carou | 3-6, 7-5, 10-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Eduardo Ribeiro vs. Ignacio Carou - onderlinge wedstrijden
08.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Eduardo Ribeiro | Ignacio Carou | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Coquimbo Challenger | Clay |
10.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Eduardo Ribeiro | Ignacio Carou | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Eduardo Ribeiro form & Ignacio Carou form
Eduardo Ribeiro - laatste wedstrijden
Ignacio Carou - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |