WEDSTRIJD
02.09.19 | Kwalif. | Eduardo Ribeiro | Mikel Martinez | 6-4, 6-2 | M25 Oviedo | Clay |
STATISTIEKEN
Eduardo Ribeiro | Mikel Martinez | |
1e Service % | 34/48 (71%) | 29/60 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/34 (62%) | 13/29 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/14 (21%) | 10/31 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/60 (62%) | 24/48 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/108 (56%) | 47/108 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Eduardo Ribeiro | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mikel Martinez | |
0-0, 0-15 | ||
Eduardo Ribeiro | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Mikel Martinez | |
0-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Mikel Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Eduardo Ribeiro | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Mikel Martinez | |
0-0, 15-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Mikel Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Eduardo Ribeiro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mikel Martinez | |
0-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Mikel Martinez | |
0-0, 15-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-1 | Mikel Martinez | |
0-0 | ||
Eduardo Ribeiro | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Mikel Martinez | |
0-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
16.10.00, 23 Jaar
16.10.00, 23 Jaar
Eduardo Ribeiro vs. Mikel Martinez - onderlinge wedstrijden
02.09.19 | Kwalif. | Eduardo Ribeiro | Mikel Martinez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Oviedo | Clay |
Eduardo Ribeiro form & Mikel Martinez form
Eduardo Ribeiro - laatste wedstrijden
Mikel Martinez - laatste wedstrijden
M25 Quinta - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 3-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Maria Soares | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Poupinel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 7-5, 18-16 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gimenez Perez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Molloy | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. David Poljak | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-3, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. John Echeverria | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Peetu Pohjola | 2-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Louis Dussin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Fernandez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 7-67, Jaime Caldes - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-77, 6-0, 15-13 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-3, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joan Torres Espinosa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Facundo Juarez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |