WEDSTRIJD
14.02.20 | Kwartfinale | Egor Agafonov | Jacopo Berrettini | 3-6, 6-3, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Egor Agafonov | Jacopo Berrettini | |
1e Service % | 59/86 (69%) | 56/98 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/59 (66%) | 38/56 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 23/42 (55%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/98 (38%) | 32/86 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/184 (49%) | 93/184 (51%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 16 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Egor Agafonov | 0-0 | |
0-0, 30-15 | ||
1-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Egor Agafonov | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Jacopo Berrettini | |
Egor Agafonov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Egor Agafonov | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Egor Agafonov | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Egor Agafonov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Egor Agafonov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Egor Agafonov | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Egor Agafonov | 4-3 | |
6-3 |
3 | ||
Egor Agafonov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-0 | Jacopo Berrettini | |
0-0 | ||
Egor Agafonov | 1-1 | |
2-1 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Egor Agafonov | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Egor Agafonov | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 0-30 | ||
Egor Agafonov | 4-4 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Jacopo Berrettini | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Egor Agafonov vs. Jacopo Berrettini - onderlinge wedstrijden
14.02.20 | Kwartfinale | Egor Agafonov | Jacopo Berrettini | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Egor Agafonov form & Jacopo Berrettini form
Egor Agafonov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ilia Simakin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alexander Chepik | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 6-2, 4-1, Pavel Verbin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Artur Kukasian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Amir Milushev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 0-2, - Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Iannaccone | 7-65, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-3, 0-6, 0-2, - Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 1-5, - Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Siim Troost | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-711, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Max Wiskandt | 6-4, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Bogdan Bobrov | 7-66, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Fadi Bidan | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Leon Formella | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Jacopo Berrettini - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Matej Dodig | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Denis Petak | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Luca Potenza | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sumit Nagal | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Max Houkes | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.03.23 Kwalif. | vs. Evan Zhu | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Seelig | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Oscar Otte | 3-6, 7-63, 2-1, Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.23 Kwalif. | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |