WEDSTRIJD
19.10.20 | 1e ronde | Egor Gerasimov | Daniel Altmaier | 6-1, 6-0 | Cologne | I. hard |
STATISTIEKEN
Egor Gerasimov | Daniel Altmaier | |
1e Service % | 27/46 (59%) | 22/40 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/27 (63%) | 13/22 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/19 (79%) | 2/18 (11%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 14/46 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Daniel Altmaier | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Daniel Altmaier | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Daniel Altmaier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Daniel Altmaier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Daniel Altmaier | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Daniel Altmaier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Egor Gerasimov vs. Daniel Altmaier - onderlinge wedstrijden
19.10.20 | 1e ronde | Egor Gerasimov | Daniel Altmaier | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Cologne | I. hard |
Egor Gerasimov form & Daniel Altmaier form
Egor Gerasimov - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Daniel Altmaier - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Federico Coria | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Karen Khachanov | 7-5, 3-6, 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Fils | 6-72, 0-1, - Daniel Altmaier - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 7-69, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Marcos Giron | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Li Tu | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
02.11.23 3e ronde | vs. Holger Rune | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | Taylor Harry Fritz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Tommy Paul | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-71, 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-75, 6-3, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 2-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |