WEDSTRIJD
18.07.19 | 3e ronde | Egor Gerasimov | Shuichi Sekiguchi | 6-2, 6-0 | Nur Sultan | Hard |
STATISTIEKEN
Egor Gerasimov | Shuichi Sekiguchi | |
1e Service % | 24/42 (57%) | 38/60 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/24 (88%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/60 (55%) | 12/42 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 8 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Egor Gerasimov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Egor Gerasimov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Egor Gerasimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Egor Gerasimov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Egor Gerasimov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Shuichi Sekiguchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Egor Gerasimov vs. Shuichi Sekiguchi - onderlinge wedstrijden
18.07.19 | 3e ronde | Egor Gerasimov | Shuichi Sekiguchi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Nur Sultan | Hard |
Egor Gerasimov form & Shuichi Sekiguchi form
Egor Gerasimov - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 3-6, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Ricardas Berankis | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nouza | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 6-710, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Gastao Elias | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Garrett Johns | 1-6, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 3-6, - Egor Gerasimov - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Justin Barki | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nuno Borges | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Terence Atmane | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Li Tu | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Shuichi Sekiguchi - laatste wedstrijden
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
16.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Shiraishi | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-0, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Daisuke Sumizawa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Naoki Nakagawa | 5-7, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chase Ferguson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hiroki Sakagawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francis Casey Alcantara | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Dominik Palan | 6-70, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Markos Kalovelonis | 7-61, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
05.08.23 Halve finale | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Egor Agafonov | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-75, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Maximus Jones | 4-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Credit Chaiyarin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-0, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Thiemo de Bakker | 1-6, 6-1, 3-1, Thiemo de Bakker - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Tegar Abdi Satrio Wibowo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kashiwa - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Jea Moon Lee | - Shuichi Sekiguchi - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Lucknow - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Karan Singh | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |