WEDSTRIJD
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Egor Noskin | David Quayle | 6-4, 6-4 | M25 Idanha | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
09.05.00, 23 Jaar
09.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
04.06.00, 23 Jaar
04.06.00, 23 Jaar
Egor Noskin vs. David Quayle - onderlinge wedstrijden
18.07.21 | 1e ronde van de kwal. | Egor Noskin | David Quayle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Idanha | Hard |
Egor Noskin form & David Quayle form
Egor Noskin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ust - Hard | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Almada - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
David Quayle - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Corban Crowther | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Enaut Garcia | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giorgos Grammatikopoulos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Raz Katz | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 3-6, 7-5, 10-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 1-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Stefan Peter Hampe | 6-73, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Milan Welte | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andreas Polichronopoulos | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lilian Marmousez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Vrba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Sean Hodkin | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Drayton | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-72, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Hamish Stewart | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Liam Hignett | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Stamatopoulos | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Stylianos Christodoulou | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eleftherios Neos | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Stuart Parker | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Freddie Ridout | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Yahor Slizevich | 5-2, Yahor Slizevich - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |