WEDSTRIJD
09.10.19 | 1e ronde | Egor Noskin | Sergey Fomin | 6-4, 3-0, - scratch | M15 Karshi | Hard |
STATISTIEKEN
Egor Noskin | Sergey Fomin | |
1e Service % | 21/41 (51%) | 20/36 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/21 (67%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 4/16 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/36 (61%) | 15/41 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 48/77 (62%) | 29/77 (38%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Egor Noskin | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
0-3 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Egor Noskin | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Sergey Fomin | |
0-0 | ||
Egor Noskin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Sergey Fomin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Egor Noskin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Sergey Fomin | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Egor Noskin | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sergey Fomin | |
0-0 | ||
Egor Noskin | 2-0 | |
- scratch |
Russia
09.05.00, 23 Jaar
09.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Egor Noskin vs. Sergey Fomin - onderlinge wedstrijden
09.10.19 | 1e ronde | Egor Noskin | Sergey Fomin | 6-4, 3-0, Sergey Fomin - scratch | wedstrijd detail | M15 Karshi | Hard |
Egor Noskin form & Sergey Fomin form
Egor Noskin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ust - Hard | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kouvola - Hard | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
20.07.21 Kwalif. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Almada - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Belgrade - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sergey Fomin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Halve finale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |