WEDSTRIJD
12.11.19 | 2e ronde | Elias Ymer | Jack Draper | 6-3, 3-6, 6-4 | Helsinki Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Elias Ymer | Jack Draper | |
1e Service % | 52/79 (66%) | 56/92 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 40/56 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/27 (52%) | 13/36 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/17 (29%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/92 (42%) | 33/79 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/171 (50%) | 86/171 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 5 | 12 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Elias Ymer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jack Draper | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elias Ymer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Jack Draper | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elias Ymer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Jack Draper | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elias Ymer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Jack Draper | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elias Ymer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jack Draper | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elias Ymer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jack Draper | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elias Ymer | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Jack Draper | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elias Ymer | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Jack Draper | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elias Ymer | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Jack Draper | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Elias Ymer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jack Draper | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elias Ymer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jack Draper | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elias Ymer | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jack Draper | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elias Ymer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Jack Draper | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elias Ymer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Jack Draper | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elias Ymer vs. Jack Draper - onderlinge wedstrijden
12.11.19 | 2e ronde | Elias Ymer | Jack Draper | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Helsinki Challenger | I. hard |
Elias Ymer form & Jack Draper form
Elias Ymer - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Bastia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yoshihito Nishioka | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Zachary Svajda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Molcan | 6-3, 3-0, Alex Molcan - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Constant Lestienne | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Marterer | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Benoit Paire | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 6-73, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-1, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 0-6, 2-3, - Elias Ymer - scratch | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |
Jack Draper - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 6-75, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Alex De Minaur | 3-6, 6-2, 0-4, - Jack Draper - scratch | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Miomir Kecmanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Tommy Paul | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Tommy Paul | 2-6, 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Marcos Giron | 6-4, 3-6, 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Alexander Bublik | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Tommy Paul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-69, 7-67 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Miomir Kecmanovic | 6-72, 6-76 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
11.11.23 Finale | vs. Adrian Mannarino | 6-76, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Halve finale | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. David Goffin | 1-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-4, 6-74, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Jurij Rodionov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuta Shimizu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |