INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Elliot Benchetrit vs. Tung-Lin Wu - onderlinge wedstrijden
06.01.22 | 2e ronde | Elliot Benchetrit | Tung-Lin Wu | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | Forli 1 | I. hard |
Elliot Benchetrit form & Tung-Lin Wu form
Elliot Benchetrit - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Noah Lopez | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Fausto Tabacco | 2-6, 1-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Masamichi Imamura | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Jules Marie | 3-6, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matej Vocel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Tiago Pereira | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Louis Tessa | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Vit Kalina | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 6-4, 3-6, 0-2, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Aidan Mchugh | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 4-4, - Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
Bordeaux Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bart Stevens | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Tung-Lin Wu - laatste wedstrijden
M25 Bakersfield - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Timo Legout | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Cash Hanzlik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Adam Walton | 0-6, 7-65, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 7-65, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 2-3, - Tung-Lin Wu - scratch | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mate Valkusz | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jason Jung | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Pedro Cachin | 6-75, 7-63, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Dominik Palan | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Fajing Sun | 7-65, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Patrick Kypson | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |