WEDSTRIJD
24.03.14 | 1e ronde van de kwal. | Elmar Ejupovic | Gustavs Lukstins | 7-5, 6-2 | Switzerland F2 | Carpet |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
15.12.98, 25 Jaar
15.12.98, 25 Jaar
Elmar Ejupovic vs. Gustavs Lukstins - onderlinge wedstrijden
24.03.14 | 1e ronde van de kwal. | Elmar Ejupovic | Gustavs Lukstins | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Switzerland F2 | Carpet |
Elmar Ejupovic form & Gustavs Lukstins form
Elmar Ejupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Gustavs Lukstins - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
19.06.20 1e ronde | vs. Marcis Garuts | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Slavic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Latvia F1 - Clay | ||||
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F1 - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolfs Mednis | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F3 - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Taylor | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Denis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F3 - Hard | ||||
21.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Muhammet Haylaz | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Estonia F4 - I. hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
23.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Filin | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F33 - Clay | ||||
04.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Uryson | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Poland F3 - Clay | ||||
26.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Hubner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Israel F18 - Hard | ||||
12.12.16 Kwalif. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.16 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Mirobyan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Israel F17 - Hard | ||||
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F2 - Clay | ||||
09.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Olaf De Weerdt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Belgium F1 - Clay | ||||
02.06.14 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F2 - Carpet | ||||
24.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F1 - Carpet | ||||
17.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Tessaro | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Apostolico | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |