WEDSTRIJD
17.08.20 | 1e ronde | Elmar Ejupovic | Karlo Cubelic | 6-4, 2-6, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-30 | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
5-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Elmar Ejupovic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elmar Ejupovic | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Elmar Ejupovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-2 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-3 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-4 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Elmar Ejupovic | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elmar Ejupovic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
4-0 | Karlo Cubelic | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40 | ||
Elmar Ejupovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
5-1 | Karlo Cubelic | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
13.01.98, 26 Jaar
17445 $
13.01.98, 26 Jaar
17445 $
Elmar Ejupovic vs. Karlo Cubelic - onderlinge wedstrijden
17.08.20 | 1e ronde | Elmar Ejupovic | Karlo Cubelic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
17.07.17 | 2e ronde van de kwal. | Elmar Ejupovic | Karlo Cubelic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Germany F8 | Clay |
Elmar Ejupovic form & Karlo Cubelic form
Elmar Ejupovic - laatste wedstrijden
Acapulco Challenger - Hard | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nathan Ponwith | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
08.04.24 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Delgadillo | 6-0, 7-68 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Bustamante | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Karlo Cubelic - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Georgios Dimitriou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Delaunay | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Robin Boeckli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nino Toto | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. David Eichenseher | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Rast | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 1-2, - Karlo Cubelic - scratch | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Meneghetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Kravchenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Theertha Shashank Macherla | 6-1, 3-0, Theertha Shashank Macherla - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-0, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Patrick Zahraj | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Marchal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Arthur Nagel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lewie Lane | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
30.08.23 Kwalif. | vs. Mark Wallner | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Pauly | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail |