WEDSTRIJD
10.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Emil Ruusuvuori | Jason Jung | 7-64, 6-3 | Cologne | I. hard |
STATISTIEKEN
Emil Ruusuvuori | Jason Jung | |
1e Service % | 54/75 (72%) | 39/68 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/54 (72%) | 29/39 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 15/29 (52%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/68 (35%) | 24/75 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/143 (52%) | 68/143 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 8 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emil Ruusuvuori | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Jason Jung | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Jason Jung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jason Jung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emil Ruusuvuori | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Jason Jung | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emil Ruusuvuori | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emil Ruusuvuori vs. Jason Jung - onderlinge wedstrijden
10.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Emil Ruusuvuori | Jason Jung | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Cologne | I. hard |
Emil Ruusuvuori form & Jason Jung form
Emil Ruusuvuori - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Karen Khachanov | 0-3, - Emil Ruusuvuori - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Giulio Zeppieri | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Tallon Griekspoor | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Ugo Humbert | 7-65, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Joao Sousa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Daniil Medvedev | 6-3, 7-61, 4-6, 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Patrick Kypson | 4-6, 6-3, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Andrey Rublev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Pavel Kotov | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Karen Khachanov | 7-62, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
24.11.23 | vs. Alex De Minaur | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Sumit Nagal | 3-6, 1-3, - Emil Ruusuvuori - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alex Molcan | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marton Fucsovics | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
22.10.23 Kwalif. | vs. Tomas Machac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 | vs. Tommy Paul | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Borna Gojo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.23 | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail |
Jason Jung - laatste wedstrijden
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Matteo Gigante | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ryan Peniston | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Maximus Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Tung-Lin Wu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yunseong Chung | 6-72, 6-3, 4-1, Yunseong Chung - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taro Daniel | 7-61, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. James Duckworth | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
26.08.23 Finale | vs. Arthur Weber | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Halve finale | vs. Zhe Li | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Fajing Sun | 6-3, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Keegan Smith | 5-7, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Borna Coric | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.23 Kwalif. | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Cozbinov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Atlanta - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 Kwalif. | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 7-5, 7-61 | wedstrijd detail |