WEDSTRIJD
05.08.22 | Kwartfinale | Emilien Voisin | Goncalo Oliveira | 6-1, 4-2, - scratch | M25 Agadir | Clay |
STATISTIEKEN
Emilien Voisin | Goncalo Oliveira | |
1e Service % | 23/33 (70%) | 20/41 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/23 (65%) | 8/20 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/10 (40%) | 5/21 (24%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/41 (68%) | 14/33 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 47/74 (64%) | 27/74 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Emilien Voisin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emilien Voisin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emilien Voisin | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emilien Voisin | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emilien Voisin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emilien Voisin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emilien Voisin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Goncalo Oliveira | |
0-0 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emilien Voisin vs. Goncalo Oliveira - onderlinge wedstrijden
05.08.22 | Kwartfinale | Emilien Voisin | Goncalo Oliveira | 6-1, 4-2, Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | M25 Agadir | Clay |
Emilien Voisin form & Goncalo Oliveira form
Emilien Voisin - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Maxime Janvier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 6-1, Luka Pavlovic - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Filippo Romano | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Leo Deflandre | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 0-3, - Emilien Voisin - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Badini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Ugo Blanchet | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Filippo Moroni | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Goncalo Oliveira - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Dellien | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Dennis Novak | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-75, 2-3, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthew Hulme | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Zachary Viiala | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Moerani Bouzige | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jie Cui | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Andre Ilagan | 3-6, - Goncalo Oliveira - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Matteo Lavizzari | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Thantub Suksumrarn | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jimmy Yang | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |