WEDSTRIJD
16.11.17 | 2e ronde | Emilio Gomez | Giovanni Oradini | 6-3, 6-1 | USA F37 | Clay |
STATISTIEKEN
Emilio Gomez | Giovanni Oradini | |
1e Service % | 39/59 (66%) | 33/65 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/39 (74%) | 20/33 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/20 (40%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/65 (51%) | 22/59 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Emilio Gomez vs. Giovanni Oradini - onderlinge wedstrijden
16.11.17 | 2e ronde | Emilio Gomez | Giovanni Oradini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | USA F37 | Clay |
Emilio Gomez form & Giovanni Oradini form
Emilio Gomez - laatste wedstrijden
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
01.04.24 Kwalif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 5-6, - Emilio Gomez - scratch | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquim Almeida | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquim Almeida | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 | vs. Amr Elsayed | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. James Kent Trotter | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 | vs. Valentin Vacherot | 6-1, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.23 | vs. Lucas Catarina | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Omar Jasika | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chicago Challenger - Hard | ||||
10.07.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bloomfield Hills - Hard | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Michael Zheng | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 7-64, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
06.05.23 Kwartfinale | vs. Max Purcell | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.05.23 2e ronde | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Li Tu | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Giovanni Oradini - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-79, 2-3, - Giovanni Oradini - scratch | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Amir Omarkhanov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Daniel Masur | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Daniil Glinka | 4-6, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jerome Kym | 5-4, Jerome Kym - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-75, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 6-3, 6-78, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcus Walters | 5-7, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Learner Tien | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Learner Tien | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Leonardo Malgaroli | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Nicola Rispoli | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Daniel Michalski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Maximilian Figl | 6-1, Maximilian Figl - scratch | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Francesco Forti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
22.09.23 Halve finale | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |