WEDSTRIJD
07.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Emir Sendogan | Valentin Vanta | 2-6, 5-5, - scratch | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
01.11.01, 22 Jaar
01.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
Emir Sendogan vs. Valentin Vanta - onderlinge wedstrijden
07.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Emir Sendogan | Valentin Vanta | 2-6, 5-5, Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Emir Sendogan form & Valentin Vanta form
Emir Sendogan - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mateo Gomez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cameron Price | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 Kwalif. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Tetradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Shunsuke Mitsui | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.20 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Melchior Delloye | 1-6, 0-1, - Emir Sendogan - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.20 Kwalif. | vs. Tadeas Paroulek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 5-5, Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Guney Ege Cetin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Xavier Gabarro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Nitin Kumar Sinha | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Efe Comu | 5-7, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Manuel Guinard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.12.19 1e ronde | vs. Igor Panin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Osmancan Soyler | - | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Keivon Tabrizi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Brechemier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F29 - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. George Agious | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.17 Kwalif. | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Valentin Vanta - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |