WEDSTRIJD
09.03.19 | Halve finale | Enrique Lopez-Perez | Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | Zhuhai Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Enrique Lopez-Perez | Kaichi Uchida | |
1e Service % | 32/54 (59%) | 33/59 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/32 (81%) | 19/33 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 13/26 (50%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/59 (46%) | 17/54 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 8 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Enrique Lopez-Perez vs. Kaichi Uchida - onderlinge wedstrijden
03.09.19 | 2e ronde | Enrique Lopez-Perez | Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | Jinan Challenger | Hard |
09.03.19 | Halve finale | Enrique Lopez-Perez | Kaichi Uchida | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Zhuhai Challenger | Hard |
Enrique Lopez-Perez form & Kaichi Uchida form
Enrique Lopez-Perez - laatste wedstrijden
Kobe Challenger - I. hard | ||||
06.11.19 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
31.10.19 3e ronde | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningboo Challenger - Hard | ||||
17.10.19 3e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 2e ronde | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
07.10.19 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
02.10.19 2e ronde | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kaohsiung Challenger - Carpet | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.09.19 3e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.19 2e ronde | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.09.19 3e ronde | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.19 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
07.09.19 Halve finale | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 3e ronde | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.19 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
27.08.19 2e ronde | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Recanati Challenger - Hard | ||||
02.07.19 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
06.06.19 3e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
31.05.19 2e ronde | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
16.05.19 3e ronde | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.19 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |
Kaichi Uchida - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
26.07.23 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | wedstrijd detail |