WEDSTRIJD
23.04.19 | 2e ronde | Enrique Lopez-Perez | Makoto Ochi | 6-3, 6-0 | Nanchang Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Enrique Lopez-Perez | Makoto Ochi | |
1e Service % | 26/41 (63%) | 19/36 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/26 (85%) | 10/19 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/15 (53%) | 4/17 (24%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/36 (61%) | 11/41 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/77 (68%) | 25/77 (32%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 8 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Makoto Ochi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Enrique Lopez-Perez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Makoto Ochi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Makoto Ochi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Makoto Ochi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Makoto Ochi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Enrique Lopez-Perez | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Makoto Ochi | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Makoto Ochi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Enrique Lopez-Perez | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Makoto Ochi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Enrique Lopez-Perez vs. Makoto Ochi - onderlinge wedstrijden
23.04.19 | 2e ronde | Enrique Lopez-Perez | Makoto Ochi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Nanchang Challenger | Clay |
Enrique Lopez-Perez form & Makoto Ochi form
Enrique Lopez-Perez - laatste wedstrijden
Kobe Challenger - I. hard | ||||
06.11.19 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
31.10.19 3e ronde | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ningboo Challenger - Hard | ||||
17.10.19 3e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 2e ronde | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
07.10.19 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
02.10.19 2e ronde | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kaohsiung Challenger - Carpet | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.09.19 3e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.19 2e ronde | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.09.19 3e ronde | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.09.19 2e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
07.09.19 Halve finale | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 3e ronde | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.19 2e ronde | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
27.08.19 2e ronde | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Recanati Challenger - Hard | ||||
02.07.19 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
06.06.19 3e ronde | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
31.05.19 2e ronde | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
16.05.19 3e ronde | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.19 2e ronde | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail |
Makoto Ochi - laatste wedstrijden
M25 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Shintaro Imai | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Timothy Gray | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Li Tu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 7-5, 4-6, 5-2, Naoki Tajima - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Marc Polmans | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louam Boivin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Hanyi Liu | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Jayden Court | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tai Sach | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Nick Chappell | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Ajeet Rai | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moerani Bouzige | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Marinkov | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Zachary Viiala | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Chase Ferguson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Ajeet Rai | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Blake Ellis | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |