Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
01.05.98, 25 Jaar
01.05.98, 25 Jaar
Enzo Wallart vs. Pol Fernandez - onderlinge wedstrijden
19.10.21 | Kwalif. | Enzo Wallart | Pol Fernandez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Girona | Clay |
Enzo Wallart form & Pol Fernandez form
Enzo Wallart - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jack Loge | 4-6, 6-5, - Enzo Wallart - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jerome Kym | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Andres Martin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 7-69, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 6-1, Marko Stakusic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Edmonton - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Liam Draxl | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Kaetan Mehta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Alexander Kotzen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Adam Moundir | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Cozbinov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | - | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Etienne Donnet | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Pol Fernandez - laatste wedstrijden
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Gurb - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Richard Zusman | 4-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yoav Versloot | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Girona - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 7-5, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Olar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Girona - Clay | ||||
19.10.21 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kenneth Rabinad Vila | 7-67, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Niels Visker | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Platja - Clay | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Julia Calac | 4-6, 0-4, - Pol Fernandez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Murcia - Clay | ||||
03.03.20 Kwalif. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 2-6, 7-60, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Martinez | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Guarin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |