WEDSTRIJD
15.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Erdem Isitan | Igor Trunov | 6-2, 4-6, 10-6 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Holland
28.11.01, 22 Jaar
28.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
08.06.01, 22 Jaar
08.06.01, 22 Jaar
Erdem Isitan vs. Igor Trunov - onderlinge wedstrijden
15.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Erdem Isitan | Igor Trunov | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Erdem Isitan form & Igor Trunov form
Erdem Isitan - laatste wedstrijden
M15 Lambermont - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martijn Fens | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Stijn Slump | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 1-6, 7-65, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Eupen - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Romain Faucon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
01.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sabit Suntic | 6-0, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Toto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sibenik - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Karlo Krolo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Trunov | 6-2, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rimpei Kawakami | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail |
Igor Trunov - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Petros Chrysochos | 7-66, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-4, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Golubev | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Dessi | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-74, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Colacioppo | 2-6, 7-64, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Burnashov | 3-6, 6-4, 12-14 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Denys Klok | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 Kwalif. | vs. Kaua Lorenzo Santos Gava | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 6-3, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 7-5, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Savelii Shpita | 1-6, 6-1, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. David Khurodze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
25.07.22 Kwalif. | vs. Daniil Ostapenkov | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hassan Baroudi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Tiukaev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |