WEDSTRIJD
05.11.19 | 2e ronde | Ernesto Escobedo | Alexey Vatutin | 5-7, 7-5, 6-3 | Knoxville Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Ernesto Escobedo | Alexey Vatutin | |
1e Service % | 59/105 (56%) | 59/103 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/59 (71%) | 47/59 (80%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/46 (57%) | 16/44 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/103 (39%) | 37/105 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/208 (52%) | 100/208 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 9 |
Aces | 16 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ernesto Escobedo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ernesto Escobedo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ernesto Escobedo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ernesto Escobedo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ernesto Escobedo | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ernesto Escobedo | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
5-7 |
2 | ||
Ernesto Escobedo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ernesto Escobedo | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Ernesto Escobedo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ernesto Escobedo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ernesto Escobedo | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Ernesto Escobedo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ernesto Escobedo | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ernesto Escobedo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ernesto Escobedo | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ernesto Escobedo vs. Alexey Vatutin - onderlinge wedstrijden
05.11.19 | 2e ronde | Ernesto Escobedo | Alexey Vatutin | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Knoxville Challenger | I. hard |
Ernesto Escobedo form & Alexey Vatutin form
Ernesto Escobedo - laatste wedstrijden
Acapulco Challenger - Hard | ||||
15.04.24 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Oliver Crawford | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 7-63, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ryan Dickerson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Antreas Djakouris | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Elmer Moller | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Orlando Luz | 7-67, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-3, 4-3, Max Houkes - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shinji Hazawa | 6-5, - Ernesto Escobedo - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 6-2, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Ignacio Buse | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Ryan Seggerman | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-2, - Ernesto Escobedo - scratch | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Denis Kudla | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Boulais | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
17.09.23 | vs. Yi Zhou | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail |
Alexey Vatutin - laatste wedstrijden
M15 Lons - I. hard | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Simon Reveniau | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Emile Hudd | 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - scratch | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |