WEDSTRIJD
12.06.20 | 1e ronde | Ernesto Escobedo | Brayden Schnur | 5-7, 7-5, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Brayden Schnur | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-1 | Brayden Schnur | |
0-0 | ||
Ernesto Escobedo | 3-2 | |
0-0, 15-15 | ||
3-3 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ernesto Escobedo | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
3-5 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Ernesto Escobedo | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Brayden Schnur | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Ernesto Escobedo | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Brayden Schnur | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Ernesto Escobedo | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
0-2 | Brayden Schnur | |
0-0 | ||
Ernesto Escobedo | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-40 | ||
2-2 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Ernesto Escobedo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
3-3 | Brayden Schnur | |
0-0 | ||
Ernesto Escobedo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
4-4 | Brayden Schnur | |
0-0 | ||
Ernesto Escobedo | 5-4 | |
5-5 | Brayden Schnur | |
0-0, 15-15 | ||
Ernesto Escobedo | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Brayden Schnur | |
0-0 | ||
Ernesto Escobedo | 0-2 | |
0-4 | Brayden Schnur | |
Ernesto Escobedo | 2-4 | |
4-4 | Brayden Schnur | |
Ernesto Escobedo | 4-5 | |
5-5 | Brayden Schnur | |
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ernesto Escobedo vs. Brayden Schnur - onderlinge wedstrijden
12.06.20 | 1e ronde | Ernesto Escobedo | Brayden Schnur | 5-7, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Ernesto Escobedo form & Brayden Schnur form
Ernesto Escobedo - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 7-63, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bakersfield - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Brandon Holt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ryan Dickerson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Antreas Djakouris | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Ofner | 7-67, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. August Holmgren | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Elmer Moller | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Orlando Luz | 7-67, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-3, 4-3, Max Houkes - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Fenty | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shinji Hazawa | 6-5, - Ernesto Escobedo - scratch | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 6-2, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Makoto Ochi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Ignacio Buse | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Ryan Seggerman | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Ryuhei Azuma | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 4-6, 1-2, - Ernesto Escobedo - scratch | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Denis Kudla | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-3, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pedro Rodenas | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Boulais | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
17.09.23 | vs. Yi Zhou | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.09.23 | vs. Rigele Te | 6-1, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Granby Challenger - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Markes | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Brayden Schnur - laatste wedstrijden
M25 Edmonton - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Collin Altamirano | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 7-62, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Chidekh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 7-68, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Agustin Gomez | 6-711, 6-75 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Toby Samuel | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Darian King | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Max Purcell | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Laval - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Tristan Mccormick | 7-62, 6-75, - Brayden Schnur - scratch | wedstrijd detail | |
Morelos Challenger - Hard | ||||
25.04.22 1e ronde | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 7-5, 6-73, 1-2, - Brayden Schnur - scratch | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
21.03.22 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
15.03.22 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
23.02.22 2e ronde | vs. Filip Horansky | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.22 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Forli 4 - I. hard | ||||
17.02.22 2e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.22 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Jack Sock | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney - Hard | ||||
02.01.22 | vs. John Isner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
28.11.21 Rubber 1 | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Aleksandar Vukic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.11.21 2e ronde | vs. Christian Harrison | 7-61, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Las Vegas - Hard | ||||
26.10.21 1e ronde | vs. Denis Kudla | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Karlovic | 6-4, 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 7-60, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |