WEDSTRIJD
17.07.19 | 1e ronde | Evan Furness | James Frawley | 2-6, 7-65, 7-66 | M25+H Kassel | Clay |
STATISTIEKEN
Evan Furness | James Frawley | |
1e Service % | 77/116 (66%) | 79/139 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/77 (55%) | 45/79 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/39 (54%) | 31/60 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/22 (27%) | 8/16 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 63/139 (45%) | 53/116 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 126/255 (49%) | 129/255 (51%) |
Dubbele fouten | 7 | 13 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | James Frawley | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Evan Furness | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | James Frawley | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Evan Furness | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | James Frawley | |
Evan Furness | 2-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | James Frawley | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
0-1 | James Frawley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | James Frawley | |
0-0 | ||
Evan Furness | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Evan Furness | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Evan Furness | 5-3 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | James Frawley | |
0-0 | ||
Evan Furness | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-5 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Evan Furness | 6-6 | |
0-0 | ||
7-65 |
3 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
1-0 | James Frawley | |
Evan Furness | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Evan Furness | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | James Frawley | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Evan Furness | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | James Frawley | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Evan Furness | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | James Frawley | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Evan Furness | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | James Frawley | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-6 | James Frawley | |
0-0, 0-1, 1-4, 2-4, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evan Furness vs. James Frawley - onderlinge wedstrijden
17.07.19 | 1e ronde | Evan Furness | James Frawley | 2-6, 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | M25+H Kassel | Clay |
Evan Furness form & James Frawley form
Evan Furness - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.23 Halve finale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
James Frawley - laatste wedstrijden
M25 Mungia - Clay | ||||
22.06.22 2e ronde | vs. Simon Carr | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Martin Breysach | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Alex Martinez | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Hard | ||||
15.02.22 1e ronde | vs. Charlie Camus | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Hard | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Leopold Zima | 3-6, 7-61, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Robin Thour | 1-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Westling | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Isac Stroemberg | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Anatoliy Petrenko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Dragoni | 0-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Marlon Vankan | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wetzlar - Clay | ||||
07.08.19 2e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 1e ronde | vs. Tim Handel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Brussels - Clay | ||||
30.07.19 1e ronde | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-2, 6-75, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Valentin Guenther | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
02.07.19 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Luca Staeheli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.19 1e ronde | vs. Bastien Presuhn | 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
19.06.19 1e ronde | vs. Kevin King | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Karlsruhe - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Jeremy Jahn | 2-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Solanki | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |