WEDSTRIJD
08.11.20 | Finale | Evan Furness | Lucas Catarina | 6-1, 2-6, 7-5 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Evan Furness | Lucas Catarina | |
1e Service % | 57/77 (74%) | 54/95 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/57 (65%) | 33/54 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 15/41 (37%) |
Benutte Breakpoints | 7/18 (39%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/95 (49%) | 31/77 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/172 (54%) | 79/172 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Evan Furness | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Evan Furness | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Evan Furness | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evan Furness | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Evan Furness | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Evan Furness | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Evan Furness | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Evan Furness | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Evan Furness | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evan Furness vs. Lucas Catarina - onderlinge wedstrijden
15.11.20 | Finale | Evan Furness | Lucas Catarina | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
08.11.20 | Finale | Evan Furness | Lucas Catarina | 6-1, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
29.10.20 | 2e ronde | Evan Furness | Lucas Catarina | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
22.09.20 | 1e ronde | Lucas Catarina | Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Castelo | Hard |
15.09.17 | Kwartfinale | Evan Furness | Lucas Catarina | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | Great Britain | Hard |
Evan Furness form & Lucas Catarina form
Evan Furness - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - scratch | wedstrijd detail | |
St. Brieuc - I. hard | ||||
25.03.23 Halve finale | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Jurgen Briand | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Lucas Catarina - laatste wedstrijden
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.23 Halve finale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
11.03.23 Halve finale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |