WEDSTRIJD
13.04.21 | 1e ronde | Evgenii Tiurnev | Alexander Igoshin | 6-2, 6-4 | M15 St. | I. hard |
STATISTIEKEN
Evgenii Tiurnev | Alexander Igoshin | |
1e Service % | 37/56 (66%) | 33/54 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/37 (76%) | 21/33 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/19 (68%) | 11/21 (52%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/54 (41%) | 15/56 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 9 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Evgenii Tiurnev | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Igoshin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Evgenii Tiurnev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Alexander Igoshin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alexander Igoshin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Evgenii Tiurnev | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Alexander Igoshin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Evgenii Tiurnev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alexander Igoshin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Evgenii Tiurnev | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexander Igoshin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Alexander Igoshin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Alexander Igoshin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Alexander Igoshin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evgenii Tiurnev vs. Alexander Igoshin - onderlinge wedstrijden
13.04.21 | 1e ronde | Evgenii Tiurnev | Alexander Igoshin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 St. | I. hard |
08.09.14 | 2e ronde | Evgenii Tiurnev | Alexander Igoshin | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Russia F10 | Clay |
Evgenii Tiurnev form & Alexander Igoshin form
Evgenii Tiurnev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | Denys Klok - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Alexander Igoshin - laatste wedstrijden
Nur Sultan - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edan Leshem | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
13.04.21 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Simon Freund | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Biel - I. hard | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Brunold | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Roman Nashatyrkin | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.03.20 1e ronde | vs. Soichiro Moritani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.20 2e ronde | vs. Soichiro Moritani | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
15.02.20 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.02.20 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde | vs. Aldin Setkic | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Sharobiddin Abzalov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Abdulla | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
29.01.20 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.19 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meshref - Hard | ||||
02.11.19 Halve finale | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Kwartfinale | vs. Yurii Dzhavakian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Shahbaaz Khan | 6-4, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Ibrokhimjon Urinov | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |