WEDSTRIJD
11.02.20 | 1e ronde | Evgenii Tiurnev | Federico Arnaboldi | 6-4, 7-63 | M25 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Evgenii Tiurnev | Federico Arnaboldi | |
1e Service % | 48/71 (68%) | 55/86 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/48 (85%) | 35/55 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/23 (35%) | 17/31 (55%) |
Benutte Breakpoints | 2/12 (17%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/86 (40%) | 22/71 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/157 (53%) | 74/157 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 13 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 30-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Federico Arnaboldi | |
Evgenii Tiurnev | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Evgenii Tiurnev | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Federico Arnaboldi | |
Evgenii Tiurnev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Federico Arnaboldi | |
0-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 5-4 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Evgenii Tiurnev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Federico Arnaboldi | |
0-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-3 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Evgenii Tiurnev | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-4 | Federico Arnaboldi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Evgenii Tiurnev | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Evgenii Tiurnev | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Evgenii Tiurnev vs. Federico Arnaboldi - onderlinge wedstrijden
11.02.20 | 1e ronde | Evgenii Tiurnev | Federico Arnaboldi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
Evgenii Tiurnev form & Federico Arnaboldi form
Evgenii Tiurnev - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-0, Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Denis Petak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Jakub Paul | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 5-0, Eliakim Coulibaly - scratch | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.12.23 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 6-72, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-64, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Federico Campana | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 Kwartfinale | vs. Denys Klok | Denys Klok - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Sergey Fomin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Justin Engel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ilya Snitari | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Federico Arnaboldi - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |