WEDSTRIJD
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Ewan Moore | David Simeonov | 6-4, 6-0 | M15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
United Kingdom
09.03.98, 26 Jaar
14061 $
09.03.98, 26 Jaar
14061 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
11.01.05, 19 Jaar
11.01.05, 19 Jaar
Ewan Moore vs. David Simeonov - onderlinge wedstrijden
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Ewan Moore | David Simeonov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sozopol | Hard |
Ewan Moore form & David Simeonov form
Ewan Moore - laatste wedstrijden
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Matt Ponchet | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Maloney | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hamish Stewart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 7-5, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Andic | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christos Glavas | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Phoenix Weir | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Felix Mischker | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Philip Hjorth | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Pugliese | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 Kwalif. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Joseph | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 4-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Benaim | 4-6, 6-3, 16-14 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Toby Martin | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Finn Murgett | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Pablo Trochu | 7-5, 6-76, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Monaco | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ewen Lumsden | 7-5, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Adit Sinha | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aman Sharma | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 5-7, 7-63, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Monclus Martin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
David Simeonov - laatste wedstrijden
M25 Skopje - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Berta | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Nari | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Mazev | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shumeiko | 4-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ewan Moore | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |