WEDSTRIJD
30.09.19 | Kwalif. | Fabien Reboul | Sagadat Ayap | 6-1, 6-3 | Nur Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Fabien Reboul | Sagadat Ayap | |
1e Service % | 25/43 (58%) | 31/46 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/25 (84%) | 12/31 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/18 (39%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/46 (65%) | 15/43 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dubbele fouten | 5 | 3 |
Aces | 13 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fabien Reboul | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fabien Reboul | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Fabien Reboul | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabien Reboul | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabien Reboul | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sagadat Ayap | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Fabien Reboul | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabien Reboul | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabien Reboul | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Sagadat Ayap | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fabien Reboul vs. Sagadat Ayap - onderlinge wedstrijden
30.09.19 | Kwalif. | Fabien Reboul | Sagadat Ayap | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Nur Sultan | I. hard |
Fabien Reboul form & Sagadat Ayap form
Fabien Reboul - laatste wedstrijden
Barletta Challenger - Clay | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 7-62, 7-60 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Admir Kalender | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Biella 3 - I. hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.21 Kwalif. | vs. Marco Mosciatti | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Schiera | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Orlando Challenger - Hard | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin King | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.20 Kwalif. | vs. Thomas Laurent | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Thibault Verdier | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom Challenger - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Chrisjan Van Wyk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
26.02.20 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Filippo Baldi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-710, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Borna Gojo | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Matej Sabanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Yecong He | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sagadat Ayap - laatste wedstrijden
M25 Nur - Hard | ||||
07.07.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.21 Kwalif. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
09.03.20 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
11.02.20 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |