WEDSTRIJD
24.04.19 | 1e ronde | Fabien Reboul | Hugo Largo | 6-3, 6-0 | M25+H Abuja | Hard |
STATISTIEKEN
Fabien Reboul | Hugo Largo | |
1e Service % | 28/39 (72%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/28 (86%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/11 (73%) | 4/18 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/48 (56%) | 7/39 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/87 (68%) | 28/87 (32%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Hugo Largo | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fabien Reboul | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Hugo Largo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabien Reboul | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Hugo Largo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fabien Reboul | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Hugo Largo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabien Reboul | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Hugo Largo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Fabien Reboul | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Hugo Largo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Fabien Reboul | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Hugo Largo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabien Reboul | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Hugo Largo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
23.07.97, 26 Jaar
11940 $
23.07.97, 26 Jaar
11940 $
Fabien Reboul vs. Hugo Largo - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | 1e ronde | Fabien Reboul | Hugo Largo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
Fabien Reboul form & Hugo Largo form
Fabien Reboul - laatste wedstrijden
Barletta Challenger - Clay | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 7-62, 7-60 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Admir Kalender | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Biella 3 - I. hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.21 Kwalif. | vs. Marco Mosciatti | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Schiera | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Orlando Challenger - Hard | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin King | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.20 Kwalif. | vs. Thomas Laurent | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Thibault Verdier | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom Challenger - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Chrisjan Van Wyk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
26.02.20 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Filippo Baldi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-710, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Borna Gojo | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Matej Sabanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Yecong He | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Hugo Largo - laatste wedstrijden
M15 Paguera - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 0-3, - Hugo Largo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anas Fattar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Francisco | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Valencia | 4-6, 1-3, - Hugo Largo - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Pol Amoros Ramos | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Pol Sanchez Vinas | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
02.05.19 2e ronde | vs. Luke Johnson | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Tomislav Jotovski | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Fabien Reboul | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Markus Schultz | 7-5, 1-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
15.04.19 Kwalif. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
10.04.19 1e ronde | vs. Arjun Kadhe | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Murcia - Clay | ||||
20.03.19 1e ronde | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F37 - Clay | ||||
20.11.18 1e ronde | vs. Cing-Yang Meng | 1-6, 2-5, - Hugo Largo - scratch | wedstrijd detail | |
Turkey F36 - Clay | ||||
12.11.18 Kwalif. | vs. Lucas Hellfritsch | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Atanasov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nigeria F5 - Hard | ||||
10.10.18 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Diego Matos | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nigeria F4 - Hard | ||||
03.10.18 2e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.18 1e ronde | vs. Christian Paul | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Spain F25 - Clay | ||||
26.08.18 Kwalif. | vs. Louis Dussin | 2-6, 5-6, - Hugo Largo - scratch | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Amilibia | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Spain F24 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Boris Arias | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Spain F22 - Hard | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F13 - Clay | ||||
03.08.18 Kwartfinale | vs. Daniel Batista | 5-7, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.08.18 2e ronde | vs. Francisco Cabral | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.18 1e ronde | vs. Tomas Almeida | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail |