WEDSTRIJD
01.10.19 | 1e ronde | Fabien Reboul | Johannes Haerteis | 6-4, 6-71, 6-3 | Nur Sultan | I. hard |
STATISTIEKEN
Fabien Reboul | Johannes Haerteis | |
1e Service % | 58/107 (54%) | 69/114 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/58 (76%) | 46/69 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/49 (47%) | 21/45 (47%) |
Benutte Breakpoints | 4/15 (27%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/114 (41%) | 40/107 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/221 (52%) | 107/221 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 9 |
Aces | 9 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fabien Reboul | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabien Reboul | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Fabien Reboul | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Fabien Reboul | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fabien Reboul | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Fabien Reboul | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Fabien Reboul | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fabien Reboul | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Fabien Reboul | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fabien Reboul | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Johannes Haerteis | |
0-0 | ||
Fabien Reboul | 5-6 | |
0-0, 15-0 | ||
6-6 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-1, 0-4, 0-5, 0-6, 1-6 | ||
6-71 |
3 | ||
Fabien Reboul | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Fabien Reboul | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Johannes Haerteis | |
0-0 | ||
Fabien Reboul | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Fabien Reboul | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Johannes Haerteis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabien Reboul | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fabien Reboul vs. Johannes Haerteis - onderlinge wedstrijden
01.10.19 | 1e ronde | Fabien Reboul | Johannes Haerteis | 6-4, 6-71, 6-3 | wedstrijd detail | Nur Sultan | I. hard |
Fabien Reboul form & Johannes Haerteis form
Fabien Reboul - laatste wedstrijden
Barletta Challenger - Clay | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
25.10.21 Kwalif. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 7-62, 7-60 | wedstrijd detail | |
Losinj Challenger - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Admir Kalender | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Biella 3 - I. hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.01.21 Kwalif. | vs. Marco Mosciatti | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Schiera | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Orlando Challenger - Hard | ||||
14.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kevin King | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
12.10.20 Kwalif. | vs. Thomas Laurent | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Thibault Verdier | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom Challenger - Hard | ||||
12.03.20 2e ronde | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.20 1e ronde | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.20 Kwalif. | vs. Chrisjan Van Wyk | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
26.02.20 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Filippo Baldi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.02.20 Kwalif. | vs. Sadio Doumbia | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.12.19 2e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.12.19 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-710, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shenzhen Challenger - Hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Borna Gojo | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Matej Sabanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Liuzhou Challenger - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde | vs. Yecong He | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Johannes Haerteis - laatste wedstrijden
M15 Forbach - Carpet | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - scratch | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sanxenxo - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - Carpet | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |