WEDSTRIJD
09.02.21 | 1e ronde | Fabio Fognini | Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 6-2, 6-3 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Fabio Fognini | Pierre-Hugues Herbert | |
1e Service % | 43/78 (55%) | 39/84 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/43 (79%) | 28/39 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/35 (60%) | 22/45 (49%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/84 (40%) | 23/78 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/162 (55%) | 73/162 (45%) |
Dubbele fouten | 8 | 3 |
Aces | 2 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Fabio Fognini | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Fabio Fognini | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Fabio Fognini | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Fabio Fognini | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Fabio Fognini | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabio Fognini | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fabio Fognini | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
3-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Fabio Fognini | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Fabio Fognini | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15 | ||
Fabio Fognini | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Fabio Fognini | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Fabio Fognini | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Fabio Fognini | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Pierre-Hugues Herbert | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fabio Fognini vs. Pierre-Hugues Herbert - onderlinge wedstrijden
24.11.23 | Kwartfinale | Fabio Fognini | Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Valencia Challenger | Clay |
09.02.21 | 1e ronde | Fabio Fognini | Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
Fabio Fognini form & Pierre-Hugues Herbert form
Fabio Fognini - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Arthur Gea | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Yusuf Qaed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Matteo Martineau | - | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-77, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Ugo Humbert | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Sonego | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 4-6, 7-67, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 7-63, 7-69 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-72, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 6-3, 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Filip Misolic | 3-6, 0-1, - Fabio Fognini - scratch | wedstrijd detail |
Pierre-Hugues Herbert - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Otto Virtanen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 7-63, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Joris De Loore | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. David Goffin | 7-62, 6-73, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Hugo Gaston | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Tristan Lamasine | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-65, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Fabio Fognini | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Cordoba | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Mika Brunold | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Luca Van Assche | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |