WEDSTRIJD
25.08.21 | 1e ronde | Fausto Tabacco | Alex Barrena | 6-4, 6-2 | M15 Bad | Clay |
STATISTIEKEN
Fausto Tabacco | Alex Barrena | |
1e Service % | 42/55 (76%) | 42/49 (86%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/42 (74%) | 22/42 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 3/7 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/49 (49%) | 18/55 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Fausto Tabacco | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Fausto Tabacco | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Fausto Tabacco | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alex Barrena | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Fausto Tabacco | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-3 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Fausto Tabacco | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
5-4 | Alex Barrena | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Fausto Tabacco | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alex Barrena | |
0-0, 15-40 | ||
1-1 | Alex Barrena | |
Fausto Tabacco | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Fausto Tabacco | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-30, 40-40 | ||
4-1 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Fausto Tabacco | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Alex Barrena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Fausto Tabacco vs. Alex Barrena - onderlinge wedstrijden
07.08.23 | Kwalif. | Fausto Tabacco | Alex Barrena | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Cordenons Challenger | Clay |
25.08.21 | 1e ronde | Fausto Tabacco | Alex Barrena | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Bad | Clay |
Fausto Tabacco form & Alex Barrena form
Fausto Tabacco - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-1, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ammar Elamin | 6-73, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Liam Gavrielides | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-1, 7-60 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Harry Wendelken | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 Halve finale | vs. Matej Dodig | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 2-1, Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Chirag Duhan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Samuel Puskar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Joel Schwaerzler | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.02.24 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 6-2, 1-0, Ilia Simakin - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Kyle Edmund | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Raphael Collignon | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Toby Samuel | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Leonardo Malgaroli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Daniel Michalski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Domagoj Biljesko | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Alex Barrena - laatste wedstrijden
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, - Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alexander Stater | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 7-60, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Guillen Meza | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Diaz Jalil | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Mariano Navone | 7-67, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-3, 4-6, 4-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Hardt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ignacio Buse | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |