WEDSTRIJD
17.03.21 | 1e ronde | Federico Arnaboldi | Mathieu Perchicot | 6-2, 6-0 | M15 Rovinj | Clay |
STATISTIEKEN
Federico Arnaboldi | Mathieu Perchicot | |
1e Service % | 19/37 (51%) | 19/42 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/19 (89%) | 10/19 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 8/23 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/42 (57%) | 9/37 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Federico Arnaboldi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mathieu Perchicot | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Federico Arnaboldi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Mathieu Perchicot | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Federico Arnaboldi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Mathieu Perchicot | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Federico Arnaboldi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Mathieu Perchicot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Federico Arnaboldi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Mathieu Perchicot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Federico Arnaboldi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Mathieu Perchicot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Arnaboldi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Mathieu Perchicot | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Federico Arnaboldi vs. Mathieu Perchicot - onderlinge wedstrijden
17.03.21 | 1e ronde | Federico Arnaboldi | Mathieu Perchicot | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Rovinj | Clay |
Federico Arnaboldi form & Mathieu Perchicot form
Federico Arnaboldi - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Mili Poljicak | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Luka Pavlovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Michele Ribecai | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lilian Marmousez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 5-3, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Calin Manda | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. David Fix | 3-4, - Federico Arnaboldi - scratch | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.09.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 Kwartfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-4, 6-77, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mathieu Perchicot - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Dragos Dima | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Maxence Broville | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Thomas Deschamps | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Lewie Lane | 7-63, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Philip Hjorth | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Nick Chappell | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Mendoza | 6-4, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
29.04.22 Kwartfinale | vs. Marco Miceli | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.04.22 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.04.22 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
22.04.22 Kwartfinale | vs. Simone Roncalli | 6-70, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.22 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
04.04.22 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 Kwalif. | vs. Francesco Forti | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |