WEDSTRIJD
31.05.21 | 1e ronde | Federico Delbonis | Radu Albot | 6-1, 2-6, 6-0, 6-1 | Paris | Clay |
STATISTIEKEN
Federico Delbonis | Radu Albot | |
1e Service % | 53/92 (58%) | 45/82 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/53 (66%) | 22/45 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/39 (54%) | 10/37 (27%) |
Benutte Breakpoints | 10/13 (77%) | 4/16 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/82 (61%) | 36/92 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/174 (61%) | 68/174 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 10 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Delbonis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Delbonis | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Federico Delbonis | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Federico Delbonis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Federico Delbonis | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Federico Delbonis | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Federico Delbonis | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Federico Delbonis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Federico Delbonis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
3-0 | Radu Albot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Federico Delbonis | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Radu Albot | |
6-0 |
4 | ||
Federico Delbonis | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Delbonis | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Radu Albot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Federico Delbonis | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Radu Albot | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Federico Delbonis | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Federico Delbonis vs. Radu Albot - onderlinge wedstrijden
31.05.21 | 1e ronde | Federico Delbonis | Radu Albot | 6-1, 2-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Paris | Clay |
20.05.18 | 1e ronde | Radu Albot | Federico Delbonis | 6-77, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Lyon | Clay |
Federico Delbonis form & Radu Albot form
Federico Delbonis - laatste wedstrijden
Santa Fe - Clay | ||||
19.10.23 Kwartfinale | vs. Vit Kopriva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-4, 2-5, - Federico Delbonis - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
05.08.23 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Jiri Vesely | 2-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Amersfoort Challenger - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cali Challenger - Clay | ||||
24.06.23 Finale | vs. Guido Andreozzi | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Koepfer | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Mejia | 6-74, 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Dominic Thiem | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Joao Domingues | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail |
Radu Albot - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 6-70, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 6-2, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-76, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 6-72, 6-713 | wedstrijd detail |