WEDSTRIJD
11.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Federico Lucini | Adam Jones | 5-1, - scratch | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
21.11.00, 23 Jaar
21.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
08.05.98, 25 Jaar
15388 $
08.05.98, 25 Jaar
15388 $
Federico Lucini vs. Adam Jones - onderlinge wedstrijden
11.04.21 | 1e ronde van de kwal. | Federico Lucini | Adam Jones | 5-1, Adam Jones - scratch | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Federico Lucini form & Adam Jones form
Federico Lucini - laatste wedstrijden
M15 Caslano - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Affolter | 4-6, 0-3, - Federico Lucini - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Mugelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sung Ha Yeon | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maks Lukman | 3-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Robert Strombachs | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Matej Galik | 6-72, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Spadola | 6-4, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Caslano - Clay | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Dylan Dietrich | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Jan Jermar | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Casinalbo - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bresciani | 4-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Jones | 5-1, Adam Jones - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Taylor | 7-68, 0-3, Sam Taylor - scratch | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Avraam | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Javier Naser | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Gribling | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
16.09.19 Kwalif. | vs. Francesco Liucci | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 1-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nelio Rottaris | 5-7, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail |
Adam Jones - laatste wedstrijden
M25 Naples - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Alexander Frusina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Foley | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Beaven | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Simkiss | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederik Brindoepke | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Alberto Lim | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Renlong Pang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mykhailo Mossur | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Edgbaston - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. George Houghton | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Karim Ibrahim | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Bakonyi | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Ali Habib | 5-7, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyran Magimay | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Phoenix Weir | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 0-1, - Adam Jones - scratch | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blake Kasday | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |