WEDSTRIJD
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Federico Mirgone | Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-74, 10-8 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Argentina
02.11.00, 23 Jaar
02.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
19.03.03, 21 Jaar
19.03.03, 21 Jaar
Federico Mirgone vs. Mehdi Sadaoui - onderlinge wedstrijden
26.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Federico Mirgone | Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Federico Mirgone form & Mehdi Sadaoui form
Federico Mirgone - laatste wedstrijden
M25 Tainan - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chieh En Hou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Howe | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Jesse Delaney | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Gabriel Ghetu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Rome - Clay | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Giannicola Misasi | 7-5, 3-6, 12-14 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rushil Khosla | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrej Nedic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandar Balj | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ole Bredschneijder | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Sadaoui | 6-2, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vitor Leal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martinez | 7-5, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Vacaria - Clay | ||||
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Teisen Pereira | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25+H Lajeado - Clay | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Marcelo Zormann | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Tosetto | 2-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cordoba - Clay | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-0, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Dikenstein | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Bianciotti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Federico Marchetti | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Teo Masera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
10.12.21 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Mehdi Sadaoui - laatste wedstrijden
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Florent Bax | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 1e ronde | vs. Fadi Bidan | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maties Torres Ramis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Karatsu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Ammar Elamin | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mae Malige | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Vishnick | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Laelson Rodrigues | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Andreas Timini | 5-1, Andreas Timini - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Max Cunat | 6-73, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeiden Saidizand | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Matthysen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Loan Lestir | 3-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Juan Estevez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Mehdi Benchakroun | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Carnac - Clay | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Guillaume Aubry | 4-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tacarigua - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Tauheed Browning | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Mirgone | 2-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail |