WEDSTRIJD
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Federico Salomone | Maj Najvirt Kolaric | 6-0, 6-2 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
16.05.01, 22 Jaar
16.05.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
07.03.03, 21 Jaar
07.03.03, 21 Jaar
Federico Salomone vs. Maj Najvirt Kolaric - onderlinge wedstrijden
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Federico Salomone | Maj Najvirt Kolaric | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Federico Salomone form & Maj Najvirt Kolaric form
Federico Salomone - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jelle Sels | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Matteo Mura | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Jordan Chiu | 6-72, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Beconi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Szilvassy | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Ender | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Versteegh | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Toprak Avcibasi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Simone Guercio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ibrahim Snoussi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
29.10.23 Kwalif. | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Strombachs | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Iacopo Sada | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Alexey Aleshchev | 3-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Nielsen | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-74, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Fabien Salle | 3-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-74, 6-4, 3-1, Niklas Schell - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Perego | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail |
Maj Najvirt Kolaric - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Baldini | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehdi Sadaoui | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Smoliner | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Venturini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Bill | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 6-72, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matic Dimic | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Danis Mijatovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Miha Vetrih | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Dzhurdzha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ainur Garifullin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aurel Ciocanu | 7-66, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thibaut Gadilhe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jean-Christian Morandais | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yaojie Zeng | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Salomone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |