WEDSTRIJD
04.11.21 | 2e ronde | Feliciano Lopez | Frederico Ferreira Silva | 7-63, 6-3 | Tenerife Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Feliciano Lopez | Frederico Ferreira Silva | |
1e Service % | 33/70 (47%) | 45/65 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/33 (85%) | 34/45 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 23/37 (62%) | 9/20 (45%) |
Benutte Breakpoints | 1/2 (50%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/65 (34%) | 19/70 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/135 (54%) | 62/135 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 0 |
Aces | 14 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Feliciano Lopez vs. Frederico Ferreira Silva - onderlinge wedstrijden
04.11.21 | 2e ronde | Feliciano Lopez | Frederico Ferreira Silva | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | Tenerife Challenger | Hard |
Feliciano Lopez form & Frederico Ferreira Silva form
Feliciano Lopez - laatste wedstrijden
Mallorca - Grass | ||||
29.06.23 Kwartfinale | vs. Yannick Hanfmann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Jordan Thompson | 7-66, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Rinderknech | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. David Goffin | 6-73, 7-64, 0-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
01.03.23 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gijon - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Radu Albot | 3-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Jiri Vesely | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
12.06.22 Kwalif. | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 7-63, 6-78 | wedstrijd detail | |
11.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bradley Klahn | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
06.06.22 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Emil Ruusuvuori | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Madrid Challenger - Clay | ||||
12.04.22 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | - | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Eubanks | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
08.02.22 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ernests Gulbis | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.22 1e ronde | vs. John Millman | 1-6, 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
28.11.21 Rubber 1 | vs. Andrey Rublev | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.21 Rubber 1 | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.11.21 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Frederico Ferreira Silva - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Duarte Vale | 6-4, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. James McCabe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Antoine Bellier | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Arthur Fery | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Dali Blanch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Francisco Oliveira | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Liam Broady | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
29.06.23 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emilio Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |