WEDSTRIJD
19.04.22 | 1e ronde | Felix Gill | Tao Mu | 6-2, 6-2 | M25 Santa | Clay |
STATISTIEKEN
Felix Gill | Tao Mu | |
1e Service % | 32/53 (60%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/32 (72%) | 17/34 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 4/14 (29%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/48 (56%) | 18/53 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Tao Mu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Felix Gill | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Tao Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Gill | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Tao Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Felix Gill | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Tao Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Gill | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tao Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Felix Gill | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Tao Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Felix Gill | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tao Mu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Felix Gill | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Tao Mu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Felix Gill | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Felix Gill vs. Tao Mu - onderlinge wedstrijden
19.04.22 | 1e ronde | Felix Gill | Tao Mu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
13.04.22 | 2e ronde | Felix Gill | Tao Mu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Santa | Clay |
Felix Gill form & Tao Mu form
Felix Gill - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Joao Sousa | 6-76, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Steven Diez | 6-3, 1-0, Steven Diez - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Kuhn | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arnav Vijay Paparkar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Marco Cecchinato | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Orlando Luz | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Gulin | 7-64, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 5-6, - Felix Gill - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 7-62, 1-4, - Felix Gill - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Tao Mu - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | - Tao Mu - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 5-7, 1-1, - Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.01.24 Halve finale | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Thando Longwe-Smit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.12.23 1e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Linang Xiao | 7-5, 4-6, - Tao Mu - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomohiro Masabayashi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Aoran Wang | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, Stefanos Sakellaridis - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Zhuhai Challenger - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Baotou - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Zhao Zhao | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Anning - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jie Cui | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Fuzhou - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Hanwen Li | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sheng Tang | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Linghao Zhang | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Shanghai - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail |